Warsztaty śpiewu białym głosem

  • Home
  • Warsztaty śpiewu białym głosem
24 sie

Już w piątek w Kazimierzu Dolnym rozpoczyna się Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych. W ramach imprezy, organizowanej już po raz 55, w Domu Kuncewiczów (galeria Pracownia) odbędą się warsztaty śpiewu białym głosem.

Poprowadzi je lga Stopińska – śpiewaczka, muzykoterapeutka i nauczycielka techniki wokalnej.
Jest uczennicą Bronisławy Świder i śpiewaczek kurpiowskich ze wsi Bandysie, a także liderką zespołu BURÓNKA. Działa na rzecz zachowania niematerialnego dziedzictwa kulturowego Kurpiów Puszczy Zielonej.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich chętnych – początkujących i zaawansowanych. Odbędą się w piątek (27.08) od godz. 16.00 oraz w sobotę (28.08) od godz. 11.00.

Długość i formuła warsztatów zależą od ilości chętnych. W razie dużej ilości zgłoszeń, organizatorzy przewidują możliwość utworzenia jeszcze jednej grupy. W programie: “otwieranie głosu”, wprowadzenie do wiedzy o społecznej i terapeutycznej funkcji śpiewu naturalnego, praktyka pieśni z Puszczy Zielonej.

Udział w warsztatach jest darmowy, a zgłoszenia prosimy kierować pod adresem eliminacje.festiwal@gmail.com – z dopiskiem “Warsztaty śpiewu” w tytule maila.

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Termin wysyłania zgłoszeń do 25 sierpnia.

 

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content