Click to listen highlighted text!

„Watersymphony” (Symfonia wody) - Patricia Victoria Schrock

  • Home
  • „Watersymphony” (Symfonia wody) – Patricia Victoria Schrock
22 gru

„Watersymphony” (Symfonia wody)

Symfonia wodna to doświadczanie zjawisk natury, takich jak światło i woda, oraz sił, jakie wywierają na ludzi. Instalacja eksploruje kształty, kolory, ruchy, światło, przestrzeń i morze. Instalacja wideo jest próbą wyjaśnienia tajemnicy natury.

Ta instalacja audiowizualna ma prawie 3,5 metra wysokości. Składa się z 10-minutowego filmu, który zawiera kilka sekwencji opowiadających różne historie. Niektóre sekwencje to siła, trans, fascynacja, widzenie i spokój. Czasem dynamiczny, potężny, czasem spokojny i ciągły, a czasem skupiony i cichy. Zdjęcia i nagrania wideo zostały wykonane w Chorwacji, pod wodą nad Adriatykiem i przy wodospadach w Parku Narodowym Krka, „Krka” jest znana jako dawna scenografia „Winnetou”.

Reżyseria, zdjęcia, animacja: Patricia Victoria Schrock

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!