Click to listen highlighted text!

Wystawa makiet Kazimierza Dolnego w Domu Kuncewiczów

  • Home
  • Wystawa makiet Kazimierza Dolnego w Domu Kuncewiczów
19 lip

 

Makieta Kazimierza Dolnego

W lipcu i sierpniu w gabinecie Jerzego prezentujemy autorską makietę centrum Kazimierza Dolnego. Wykonała ją wrocławianka, zakochana (i rodzinnie związana z Miasteczkiem) Katarzyna Senkowska. Wprawdzie Dom Kuncewiczów jeszcze nie dostąpił zaszczytu umieszczenia na przestrzennym planie Kazimierza, ale to, co się na nim znalazło jest niezmiernie interesujące. Postanowiliśmy zaprezentować Państwu makietę także z uwagi na opinię Marii Kuncewiczowej o tej wyjątkowej przestrzeni. Konteksty literacko-architektoniczne będziemy przywoływać w czasie wakacji podczas spotkań ze zwiedzającymi przy makiecie.  

Serdecznie zapraszamy! 
Dom Kuncewiczów 
(ul. Małachowskiego 19, Kazimierz Dolny) 
Codziennie od 10:00 – 17:00 
>> Kup bilet online <<

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!