Click to listen highlighted text!

3 Bieg z Flagą o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego | zapisy

02 maj

Zapisy na 3 bieg z Flagą o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego trwają! 

𝟐𝟏 𝐦𝐚𝐣𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫.
spotkamy się po raz kolejny przy Zamku w Janowcu, by dopingować dzieci i młodzież w ich zmaganiach na trasie biegu.

⚠ Zapisać można się tylko przez Internet ⚠

www.parasolwschod.pl

* W dniu wydarzenia można się dopisywać tylko w przypadku nieobecności wcześniej zapisanego uczestnika.

Na uczestników czeka moc nagród 🤩! W tych zawodach nie ma przegranych. Każdy, kto zapisze się i przebiegnie planowany 400-metrowy dystans, otrzyma nagrodę!

Dzieci i młodzież w wieku 𝐨𝐝 𝟔 𝐝𝐨 𝟏𝟔 𝐥𝐚𝐭  zostaną podzieleni na 3 kategorie wiekowe wśród chłopców i dziewczynek. Puchary za 1 miejsca wręczy Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego.

Dla wszystkich odwiedzających tego dnia Janowiec czekają też inne atrakcje. Food Trucki, wata cukrowa czy lody, konie i alpaki, strefa dla dzieci. Czeka nas cały dzień rodzinnego piknikowania.

Odwiedzając Zamek, będzie można zwiedzić jego krużganki i dziedziniec, ale także zabytkowy Dwór z Moniak czy wystawy czasowe o Wiśle.

Przez dwie edycje wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tym roku zwiększyliśmy liczbę uczestników. W zawodach może wziąć udział aż 200 młodych biegaczy.

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!