Click to listen highlighted text!

W Muzeum Nadwiślańskim mamy nową aplikację mobilną dla rodzin z dziećmi pt. “Mały przyrodnik. Przygoda w Kazimierzu Dolnym". Jest bezpłatna i dostępna w Sklepie Google: “Pobierz darmową aplikację APK Android
To kontynuacja “Małego Przewodnika po Kazimierzu Dolnym", jednak tym razem z aplikacją poznajemy walory przyrodnicze Miasteczka i okolic.

 Gra opiera się na ilustracjach Piotra Fąfrowicza, jest przyjazna dla dzieci i nie wymaga rejestracji.

Zachęcamy do spaceru z aplikacją. Z pewnością będzie to ciekawa propozycja na rodzinny, pełen atrakcji spacer w czasie ferii zimowych.

MAŁY PRZYRODNIK. PRZYGODA W KAZIMIERZU DOLNYM – POLITYKA PRYWATNOŚCI

Deklaracja dostępności

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!