Click to listen highlighted text!

"Dwie palety-dwa spojrzenia" Wystawa Agaty i Agnieszki Gruszeckich | wernisaż

  • Home
  • “Dwie palety-dwa spojrzenia” Wystawa Agaty i Agnieszki Gruszeckich | wernisaż
10 sty

„ Dwie palety-dwa spojrzenia”
Wystawa Agaty i Agnieszki Gruszeckich
Serdecznie zapraszamy na wyjątkową wystawę do Dom Kuncewiczów

Wernisaż
📅14 stycznia 2024 r.
⌚godz. 13:00
📍 Dom Kuncewiczów
ul. Małachowskiego 19, Kazimierz Dolny

We wnętrzach willi Pod Wiewiórką prezentujemy pejzaże członkiń artystycznej rodziny: Agnieszki i Agaty Gruszeckich.
ℹ️ Agata Gruszecka urodziła się w 1999 roku w Lublinie. W 2019 roku ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie 🎨. Obecnie studiuje na Politechnice Lubelskiej, na kierunku Architektura. Do twórczości artystycznej inspiruje ją krajobraz, który interpretuje w syntetyczny sposób. Efektem są pejzaże powstające głównie w technice olejnej oraz akwarele.

ℹ️ Agnieszka Gruszecka urodziła się w 1971 roku w Lublinie. Studiowała w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Ulubione techniki malarskie jakimi się posługuje to technika olejna, akryl i rysunek. Maluje pejzaż, wedutę, kwiaty 🧑‍🎨🌸 oraz martwą naturę. Uczestniczy w plenerach malarskich, a jej obrazy prezentowane były na wystawach indywidualnych i zbiorowych.
Prace Agnieszki Gruszeckiej znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą. Wraz z mężem prowadzi Galerię „Kolor” w Kazimierzu Dolnym.

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!