Click to listen highlighted text!

Krajobrazy ulotne - wystawa fotografii przyrody | Związek Polskich Fotografików Przyrody. Okręg mazowiecki

  • Home
  • Krajobrazy ulotne – wystawa fotografii przyrody | Związek Polskich Fotografików Przyrody. Okręg mazowiecki
10 sty

Wystawa fotografii przyrody 𝙆𝙧𝙖𝙟𝙤𝙗𝙧𝙖𝙯𝙮 𝙪𝙡𝙤𝙩𝙣𝙚 za chwilę dostępna w Muzeum Przyrodniczym! 

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy
📅13 stycznia 2024 r.
⏰Godz. 13:30
📍 Oddział Przyrodniczy
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym
ul. Puławska 54, Kazimierz Dolny

Wystawa prezentuje 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐞 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐧𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐜𝐳ł𝐨𝐧𝐤ó𝐰 𝐙𝐰𝐢ą𝐳𝐤𝐮 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐅𝐨𝐭𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟ó𝐰 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐫𝐨𝐝𝐲 z okręgu mazowieckiego.
Najlepsze zdjęcia zarówno z 2021, jak i 2022 roku będzie można zobaczyć na dużych wydrukach. Wystawa jest podsumowaniem corocznego konkursu fotografii przyrodniczej organizowanego przez Okręg Mazowiecki ZPFP, jeden z 13 okręgów składających się na Związek.

Zobaczycie Państwo 4️⃣5️⃣ nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć; ich wybór to efekt pracy jury w składzie Małgorzata Pawelczyk (przewodnicząca), Janusz Wojcieszak, Waldemar Siatka i Jerzy Maśkiewicz. Ponadto jury konkursu wskazało nagrodę Grand Prix, a w oddzielnym głosowaniu publiczności została wyłoniona Nagroda Publiczności.

Konkurs jest organizowany corocznie i przebiega w dwóch etapach. Prezentowane zdjęcia pochodzą z etapu okręgowego. Etap ogólnopolski będzie rozstrzygnięty w listopadzie.
Zapraszamy na profil Związek Polskich Fotografów Przyrody na Facebooku oraz www ZPFP Okręg Mazowiecki, aby być na bieżąco.

Pamiętajcie, że w Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki również prezentowane będą prace fotografów ZPFP, do obejrzenia których serdecznie Państwa zapraszamy!
Wystawy uzupełniają się dlatego warto zobaczyć je obie 😉
Wernisaż w KOKPiT odbędzie się również 13 stycznia, o godz. 12:00!

Tymczasem do zobaczenia na wernisażu! 🍀🖐️☺️

 

 

 
Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!