Click to listen highlighted text!

Wystawa „Kadry z Etiopii"

  • Home
  • Wystawa „Kadry z Etiopii”
10 kwi

Wystawa “Kadry z Etiopii”

Krystyna Szymańska na co dzień zajmuje się ogrodem, ale każdą wolną chwilę poświęca swoim pasjom – fotografii i podróżom. Można powiedzieć, że zwiedziła już pół świata: Chiny, Meksyk, USA, Kubę, Etiopię, Senegal, Maroko, Nepal, Indie, Uzbekistan, Norwegię, Krym, Turcję.

Każdą z podróży fotografka zatrzymuje w kadrze i tak powstają jej wystawy, których w swojej karierze zrealizowała około 40 w Polsce i za granicą.

Na wystawie prezentujemy fotografie z Etiopii – jednego z najbiedniejszych krajów świata, istniejącego od trzech tysięcy lat. Fascynujące afrykańskie pejzaże i ludzie podglądani w codziennych sytuacjach, rzeczywistość zupełnie odstająca od naszego standardu życia – oto powody, dla których nie sposób przejść obok tej wystawy obojętnie.

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!