Click to listen highlighted text!

Finisaż wystawy "Polska Grafika Współczesna/Spotkania Graficzne"

Finisaż wystawy Polska Grafika Współczesna Spotkania Graficzne w Kamienicy Celejowskiej
26 lis

Serdecznie zapraszamy do Kamienicy Celejowskiej na uroczyste zakończenie wystawy

“Polska Grafika Współczesna/Spotkania Graficzne”

🗓 4 grudnia | Niedziela

⏰ godzina 13:00

📍 Kamienica Celejowska – Oddział MNKD

ul. Senatorska 11, Kazimierz Dolny

Podczas finisażu będzie można wziąć udział w oprowadzaniu kuratorskim. Kuratorem wystawy jest Pani Dorota Seweryn-Puchalska.

Wystawę tworzą prace 12 artystów reprezentujących różne ośrodki akademickie. Każda z prac stanowi mocny akcent przemawiający graficznym znakiem. Wystawa prezentowana jest w dwóch salach, co umożliwia wyodrębnienie prac przemawiających dwoma środkami wyrazu. Tych, które operują abstrakcją oraz tych, które odnoszą się do rzeczywistości, w tym bezpośrednio do człowieka. Artyści posługują się różnymi technikami takimi jak linoryt, drzeworyt, litografia, akwaforta czy grafika cyfrowa.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, szczegóły tutaj ➡ Facebook MNKD

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!