Click to listen highlighted text!

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym na platformie Google Arts & Culture

03 mar

Miło nam poinformować, że Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym dołączyło do platformy Google Arts & Culture. Cieszymy się tym bardziej, że jesteśmy jedynym muzeum po tej stronie Wisły, które znalazło się w tak zacnym gronie.

Z dumą prezentujemy szerokiej publiczności wystawę online oddziału literackiego Dom Kuncewiczów oraz wystawę Muzeum Sztuki Złotniczej przedstawiającą warsztat złotnika. Ponadto na platformie udostępniamy 140 elementów, które odzwierciedlają bogaty zbiór kolekcji muzealnych począwszy od malarstwa, przez skamieniałości, fotografie, stroje, srebra, aż na zbiorach archeologicznych kończąc. Prezentowana na platformie kolekcja będzie systematycznie uzupełniana, by jeszcze pełniej ukazać niepowtarzalny charakter naszego Muzeum.

Kolekcje zgromadzone na platformie można oglądać na stronie internetowej, a także dzięki bezpłatnej aplikacji dostępnej na na iOS  i Androidzie

Zapraszamy do zapoznania się ze zbiorami Muzeum, link poniżej:

https://artsandculture.google.com/partner/vistula-river-museum-in-kazimierz-dolny

Cyfrowy Świat Kultury (pdf)

>>> Zobacz na FB

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!