Click to listen highlighted text!

Noc Muzeów w MNKD 2023 | Fotorelacja

15 maj
Noc Muzeów 2023 za nami!
Było magicznie, dziękujemy, że byliście z nami i tak licznie odwiedziliście nasze Oddziały.
 
W tym roku w planie znalazły się niesamowite wystawy, spotkania z artystami, wyjątkowe oprowadzania kuratorskie, wykłady i prelekcje, spotkanie literackie, oprowadzanie światłem po Zamku w Janowcu, recital fenomenalnego Cuore Piano Trio, wyczekiwane przez wielu warsztaty z artystami złotnikami, które są już coroczną tradycją, zwiedzanie tematyczne Oddziałów, wyjątkowe iluminacje świetlne, pokaz łapania owadów na światło czy możliwość poznania tajników pracy preparatora zwierząt.
Każdy mógł wybrać coś dla siebie.
 
Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego wspaniałego wydarzenia 👇.
Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!