Kliknij, aby posłuchać tekstu!

Podziękowanie dla Muzeum Nadwiślańskiego za wsparcie półkolonii zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Dajmy im szansę”

  • Home
  • Archiwum aktualności 2021
  • Podziękowanie dla Muzeum Nadwiślańskiego za wsparcie półkolonii zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Dajmy im szansę”
21 lip
Dobiegła końca 12-sta edycja półkolonii zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Dajmy im szansę” w Puławach. To przedsięwzięcie udało nam się zrealizować także dzięki wsparciu Muzeum Nadwiślańskiego. Dziękujemy serdecznie za udzielenie bezpłatnego miejsca na ognisko w Janowcu oraz fantastyczne warsztaty pt. “Owady – przyjaciel czy wróg?” przeprowadzone niezwykle ciekawie przez panie Małgorzatę Sosik i Katarzynę Izydorczyk, które zdobyły serca naszych podopiecznych. Pragniemy podzielić się naszą radością z udanego wypoczynku letniego i w załączniku przesyłamy Impresje z półkolonii.
 
W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy z całego serca.
 
Pozdrawiamy
Kamila Liszewska-Polak i Magdalena Sosik
 
 
 
Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Kliknij, aby posłuchać tekstu!