Click to listen highlighted text!

Szkolenia dla przewodników turystycznych

12 cze

Szkolenia dla przewodników turystycznych
Blisko 50 przewodników uczestniczyło w cyklu szkoleń zorganizowanym przez Muzeum nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, w ramach projektu „Remont konserwatorski i modernizacja ekspozycji w wybranych zabytkowych obiektach Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Przewodnicy turystyczni zapoznali się z efektami realizowanego projektu. Miejscem szkoleń był oddział Dom Kuncewiczów, oddany do użytku 12 czerwca bieżącego roku. Szkolenia były organizowane w turach: w czerwcu i lipcu. Pracownicy merytoryczni opowiadali uczestnikom szkoleń m.in. o przebiegu projektu, jego realizacji w Domu Kuncewiczów, zmianach na ekspozycji, zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez wszystkie oddziały Muzeum oraz planach działalności na najbliższe miesiące.
Wszyscy przewodnicy uczestniczący w szkoleniach otrzymali materiały promocyjno-informacyjne przygotowane przez Muzeum. Część z nich została wydana w ramach działań promocyjno-informacyjnych realizowanego projektu.

Przewodników, którzy są zainteresowani podobnym szkoleniem, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z oddziałem Dom Kuncewiczów MNKD (tel 81 8810102; mail kuncewiczowka@mnkd.pl). Z przyjemnością zorganizujemy ponownie takie spotkanie.

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!