Click to listen highlighted text!

Warsztaty Świąteczne w Muzeum Przyrodniczym - zapisy

Zaproszenie na warsztaty świąteczne w Muzeum Przyrodniczym MNKD
25 lis

Muzeum Przyrodnicze MNKD zaprasza na warsztaty świąteczne!
W grudniu przez cały miesiąc można wziąć udział w wyjątkowych zajęciach.

Przyrodnicze warsztaty świąteczne “Eko choinki”

Warsztaty plastyczne, podczas których wykonamy ozdoby choinkowe z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak szyszki i patyki. Warsztaty mogą zostać poprzedzone oprowadzaniem.

Przyrodnicze warsztaty “Sowa na bombkę gotowa”

Podczas zajęć dowiecie się więcej o sowach występujących w Polsce i ich zwyczajach. Będziecie mogli zobaczyć z bliska kilka gatunków wypreparowanych sów, dotknąć ich i dowiedzieć się skąd się wzięły w muzeum. W drugiej części warsztatów wspólnie wykonamy piękne bombki świąteczne metodą decoupage na drewnianych sklejkach.

Przyrodnicze warsztaty “Ptasia stołówka”

Zastanawialiście się, czy dokarmianie ptaków jest potrzebne, jak zrobić karmnik i co do niego wkładać? A może jesteście ciekawi, jakie gatunki ptaków odwiedzają zimą nasz ogród czy skwer? Tego z pewnością dowiecie się na warsztatach „Ptasia stołówka”. Podczas zajęć wykonamy kule tłuszczowe wypełnione nasionami roślin, które są niewątpliwym przysmakiem dla ptaków.

Ważne informacje

ℹ Wszystkie zajęcia warsztatowe są również odpowiednie dla osób ze specjalnymi potrzebami, w tym dla osób z niepełnosprawnością intelektualną

ℹ Edukatorki mogą także dojechać do szkół i wykonać warsztaty na miejscu

☎ Zapisy na warsztaty i szczegóły pod numerem tel. 81 881 03 26

📍Muzeum Przyrodniczego MNKD, ul Puławska 54, Kazimierz Dolny

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!