Click to listen highlighted text!

Zakończenie realizacji projektu „Rzadkie i zagrożone rośliny województwa lubelskiego – zgromadzenie i opracowanie informacji oraz edukacja. Etap II”

  • Home
  • Aktualności _news
  • Zakończenie realizacji projektu „Rzadkie i zagrożone rośliny województwa lubelskiego – zgromadzenie i opracowanie informacji oraz edukacja. Etap II”
10 lis

Zakończyliśmy właśnie realizację projektu „Rzadkie i zagrożone rośliny województwa lubelskiego – zgromadzenie i opracowanie informacji oraz edukacja. Etap II”, który został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Przeprowadziliśmy siedem konkursów dla dzieci i młodzieży, przygotowaliśmy cztery krótkie materiały filmowe oraz zgromadziliśmy dane i opracowaliśmy ok. stu opisów roślin. Do każdej z roślin staramy się przygotować dokumentację fotograficzną, nie zawsze jest to jednak możliwe. W takich sytuacjach niezastąpione stają się rysunki. Na naszej stronie www.rzadkierosliny.mnkd.pl znajdziecie ok. dwustu takich prac. Dziś chcemy zaprezentować wam pięć. Rysunki przygotowaliśmy w formie plakatów, byście mogli je wydrukować i cieszyć nimi oko nie tylko na ekranie.

Do pobrania:

 
Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!