Click to listen highlighted text!

"Moim zdaniem... Wystawa biżuterii z komunikatem"

  • Home
  • “Moim zdaniem… Wystawa biżuterii z komunikatem”
28 lip

Wystawa jest finałem projektu, który od ponad czterech lat zachęcał artystów z kraju i z zagranicy do posłużenia się formą złotniczą w niewerbalnej komunikacji z odbiorcą. Wykorzystując tysiące lat historii i tradycji warsztatu złotniczego, uczestnicy w trwałej, trójwymiarowej formie, wyrażają swój niepokój, niezgodę, troskę i stosunek do wydarzeń XXI wieku. Nie stronią też od żartu i anegdoty. Prace powstawały na sześciu kontynentach. Artyści zachęcają odwiedzających do nawiązania dyskursu poprzez fizyczne użycie prostych znaków graficznych.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających codziennie (w godzinach otwarcia) w Muzeum Sztuki Złotniczej (ul. Rynek 19, Kazimierz Dolny).

Zwiedzanie w cenie biletu wstępu do Oddziału Muzeum Sztuki Złotniczej MNKD.

“Wystawa jest finałem projektu  Publikacja katalogu do wystawy “Moim zdaniem… Wystawa biżuterii z komunikatem” , który od ponad czterech…”

 

 

MoimZdaniem2022

 

 

www.moimzdaniem.info/MoimZdaniem2022.pdf

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

 

Logo

Muzeum Nadwiślańskie

Odkryj przeszłość dla przyszłości Naszą misją jest rozpoznać, ochronić i pokazać unikalne dziedzictwo kultury i sztuki, wpisane w przyrodę i historię Kazimierza Dolnego i jego okolic; przekonać, że ich różnorodność inspiruje twórczą postawę wobec rzeczywistości, pozwala znaleźć w niej przyjazne miejsce oraz zrozumieć własną tożsamość.


Kontakt

  • ul. Rynek 19 24-120 Kazimierz Dolny
  • tel. 81 881 02 88
  • sekretariat@mnkd.pl
  • SEZON ZIMOWY WINTER SEASON 1 października – 31 marca 1st October – 31st March środa – poniedziałek 09:00-16:00, czwartek – wtorek 09:00-15:00. SEZON LETNI SUMMER SEASON 1 kwietnia – 30 września 1st April – 30 st September - codziennie / everyday 10:00-17:00
Translate »
Skip to content Click to listen highlighted text!